Hlavní menu


Další nabídka

GPS 50°29'29.714"N, 15°9'47.053"E




Počasí online

Akce


Nejčtenější články


Informujeme


Kalendář akcí

 
01.03.2024

Šéf na kmíně

  • Další informace

02.03.2024

V.ročník pivovarského turnaje v prší

  • Další informace

04.03.2024

Putování vesmírem

  • Další informace

08.03.2024

Šéf na kmíně

  • Další informace

09.03.2024

Setkání s Jindřichem Šídlem

  • Další informace

23.03.2024

XV.ročník 23.turnaj v karetní hře prší

  • Další informace

    pravidla turnaje

    _soutěžící_ ___jméno___ ___příjmení___ ____________obec____________
    1 Lukáš Vaniovský Kosmonosy
    2 Milan Mana Klášterec nad Ohří
    3 Jiřina Svobodová Klášterec nad Ohří
    4 Josef Šedivý Klášterec nad Ohří
    5 Blanka Capová Klášterec nad Ohří
    6 Miroslav Cap Klášterec nad Ohří
    7 Iveta Kverková Dolní Bousov
    8 Marian Kotalík Libáň
    9 Pavel Babka Hradec Králové
    10 Jaroslav Šáša Cerekvice
    11 Miroslav Bábel Dolní Bousov
    12 Jan Kverek Dolní Bousov
    13 Jiří Samler Sobotka
    14 Taťána Kašparová Mladá Boleslav
    15 Irena Galusová Mladá Boleslav
    16 Ladislav Petráček Nymburk
    17 Viktor Szita Nymburk
    18 Jana Koucká Mladá Boleslav
    19 Anna Koucká Mladá Boleslav
    20 Lada Málková Nemyslovice
    21 Edita Orltová Milčeves
    22 Jan Orlt Milčeves
    23 Jana Johnová Mladá Boleslav
    24 Jana Pšeničková Mladá Boleslav
    25 Jana Zítková Mladá Boleslav
    26 Milada Záhorová Mladá Boleslav
    27 Milena Koderová Mladá Boleslav
    28 Luboš Bartásek Mladá Boleslav
    29 Jiří Janoušek Bělá pod Bezdězem
    30 Jan Kverek Dolní Bousov
    31 Iveta Kverková Dolní Bousov
    32 Václav Šulc Mladá Boleslav
    33 Josef Čečil Mladá Boleslav
    34 Tomáš Klouda Mladá Boleslav
    35 Milan Melichar Nová Telib
    36 Lukáš Myška Mladá Boleslav
    37 Aneta Myšková Mladá Boleslav
    38 Anička Vorlíčková Sobotka
    39 David Vorlíček Sobotka
    40 Stanislava Vaňková Mladá Boleslav
    41 Jonáš Plavecký Mladá Boleslav
    42 Jakub Kvapil Milčeves
    43 Anna Levá Holedeč
    44 Kateřina Bílková Holedeč
    45 Tomáš Purtík Nová Paka
    46 Tomáš Tichý Nová Paka
    47 Jan Novotný Nechanice
    48 Libor Bernard Dolní Bousov
    49 Adéla Bernardová Dolní Bousov
    50 Tomáš Bernard Dolní Bousov
    51 Tomáš Najman Dolní Bousov
    52      
    53      
    54      
    55      
    56      
    57      
    58      
    59      
    60      
    61      
    62      
    63      
    64      
    65      
    66      
    67      
    68      
    69      
    70      
    71      
    72      
    73      
    74      
    75      
    76      
    77      
    78      
    79      
    80      
26.03.2024

Divadlo jednoho herce - Skandál kolem Josefa

  • Další informace

28.03.2024

Věda na pozadí aneb čtvrtek zelený

  • Další informace

06.04.2024

1.Novotelibský turnaj v prší

  • Další informace

     

    pravidla turnaje

    _soutěžící_ ___jméno___ ___příjmení___ ____________obec____________
    1 Jana Melicharová Nová Telib
    2 Milan Melichar Nová Telib
    3 Jana Johnová Mladá Boleslav
    4 Jana Pšeničková Mladá Boleslav
    5 Jana Zítková Mladá Boleslav
    6 Milada Záhorová Mladá Boleslav
    7 Milena Koderová Mladá Boleslav
    8 Luboš Bartásek Mladá Boleslav
    9 Jiří Janoušek Bělá pod Bezdězem
    10 Jiří Samler Sobotka
    11 Zbyněk Juřena Kopřivnice
    12 Filip Rybář Dobrovice
    13 Václav st. Šrajer Nová Telib
    14 Václav ml. Šrajer Nová Telib
    15 Anička Šrajerová   Nová Telib
    16 Václav Pavelka Nová Telib
    17 Helena Pavelková Nová Telib
    18 Karolína Pavelková Nová Telib
    19 Adam Kout Nová Telib
    20 Toník Kout Nová Telib
    21 Kateřina Vaňková Mladá Boleslav
    22 Jonáš Plavecký Mladá Boleslav
    23 Lukáš Janiovský  Kosmonosy
    24 Pavel Zelba Nová Telib
    25 Helena Ulrichová Markvartice
    26 Marek Slavík Sobotka
    27 Matěj Slavík Sobotka
    28      
    29      
    30      
    31      
    32      
    33      
    34      
    35      
    36      
    37      
    38      
    39      
    40