Hlavní menu


Další nabídka

GPS 50°29'29.714"N, 15°9'47.053"E




Počasí online

Akce


Nejčtenější články


Informujeme


Turnaj v prší 2023 jaro

thumb
Vloženo: 16.03.2023 | Přečteno 1037x

14.ročník 21.turnaj Mistrovství Českého ráje
Velká cena Penziónu Slunečno
11.března 2023

 

Z počtu přihlášených na tento turnaj to vypadalo, že bude překonán účastnický rekord. Ale přesně v duchu názvu hry si počtem pohrálo počasí. Nasněžilo a několik z přihlášených to odradilo.

Turnaje se účastnilo 57 hráček a hráčů. Z toho 19 bylo nováčků.

Dějiště turnaje bylo opět výborně připraveno od týmu Blanka, Miluška a Petr. Děkujeme za krásné teplo, milou obsluhu a vynikající oběd.

Dosavadní rekordy v počtu bodů nebyly překonány:
30 z 32 možných za kolo a 186 z 256 možných za turnaj. Rekord za kolo byl dvakrát vyrovnán.

Na začátku turnaje byla vysvětlena pravidla a vybrán rozhodčí turnaje, který zodpovídal dva dotazy, neřešil žádné spory..

Všichni účastníci se účastnili vědomostního kvízu s tématem okolo karet. 
Maxima 8 bodů dosáhli 2 hráči, při dodatečných otázkách lépe uspěl Milan Novák, nováček našich turnajů.

Vítězem se nakonec stal Jan Kverek, který se účastnil zatím všech turnajů.

Všichni účastníci si odnesly drobné ceny a 20 nejlepších diplom a medaili. Hliněnou medailí podporujeme společnost Život bez bariér z Nové Paky.

Termín pro 22.turnaj je 21.10.2023. Místem bude opět Penzión Slunečno.
 

fotografie z turnaje

videoreportáž z turnaje v Mladé Boleslavi

Výsledky XIV.ročníku 21.turnaje v karetní hře prší ve čtyřech Velká cena Penziónu Slunečno

Pořadí
Jméno
Příjmení
Město
Body
1
Jan
Kverek
Dolní Bousov
181
2
Martin
Albrecht
Mladá Boleslav
177
3
Robert
Pelech
Bezděčín
177
4
Jiří
Kavalír
Sobotka
176
5
Lukáš
Náhlovský
Mladá Boleslav
175
6
Milan
Novák
Dolní Bousov
174
7
Daniel
Kolner
Kdanice
171
8
Robert st.
Valenta
Trnávka
171
9
Tomáš
Bernard
Dolní Bousov
171
10
Kateřina
Vaňková
Mladá Boleslav
170
11
Helena
Ulrichová
Markvartice
170
12
Natálie
Sýkorová
Mladá Boleslav
170
13
Anna
Vorlíčková
Sobotka
169
14
Kateřina
Rosenbergová
Nová Paka
169
15
Jana
Pšeničková
Mladá Boleslav
168
16
Vít
Flieger
Úsobí
167
17
Lukáš
Vaniovský
Kosmonosy
167
18
Michaela
Šrajlová
Mladá Boleslav
167
19
Petra
Hylmarová
Mladá Boleslav
167
20
Jiří
Flieger
Divišov
166
21
Petra
Šindelářová
Kdanice
166
22
Tomáš
Najman
Dolní Bousov
166
23
Stanislava
Vaňková
Mladá Boleslav
166
24
Lucie
Konczová
Mladá Boleslav
165
25
Hana
Kabrnová
Mladá Boleslav
165
26
Josef
Čečil
Mladá Boleslav
164
27
Olivie
Kočová
Bezděčín
164
28
Jana
Špringlová
Mladá Boleslav
164
29
Tomáš
Purtík
Nová Paka
164
30
Milan
Melichar
Nová Telib
164
31
Jana
Johnová
Mladá Boleslav
163
32
Jaromír
Macháček
Cerekvice
163
33
Robert
Valenta
Trnávka
163
34
Radek
Baďura
Mladá Boleslav
163
35
Tomáš
Tichý
Nová Paka
163
36
Anna
Blaškovičová
Liberec
163
37
Petr
Pantlík
Bělá pod Bezdězem
163
38
David
Vorlíček
Sobotka
163
39
Vlasta
Kverková
Dolní Bousov
162
40
Radmila
Vaňková
Kladno
162
41
Iveta
Kverková
Dolní Bousov
162
42
Libor
Bernard
Dolní Bousov
161
43
Jiří
Samler
Sobotka
161
44
Anna
Koucká
Mladá Boleslav
161
45
Jana
Koucká
Mladá Boleslav
161
46
Martin
Myška
Mladá Boleslav
161
47
Jan
Flieger
Divišov
160
48
Adéla
Bernardová
Dolní Bousov
160
49
Tomáš
Klouda
Mladá Boleslav
159
50
Petr
Sabol
Kosořice
159
51
Pavel
Brádle
Liberec
159
52
Jonáš
Plavecký
Sahara
159
53
Denisa
Libánská
Mladá Boleslav
159
54
Marian
Kotalík
Libáň
157
55
Jan
Novotný
Nechanice
157
56
Daniel
Hozák
Mladá Boleslav
157
57
Václav
Šulc
Mladá Boleslav
156

 

Statistika hráčů v turnajích v prší v letech 2010 - 2023

(vyhodnoceni jsou ti hráči, kteří se účastnili minimálně dvou turnajů a zároveň účastnili alepoň jednoho z posledních pěti turnajů)

pořadí
hráč
počet turnajů
součet pořadí
1 .
Jiří Plch Mladá Boleslav
3
23
7,67
2 .
Martin Vyrtych Plazy
12
106
8,83
3 .
Miroslav Bábel Dolní Bousov
7
62
8,86
4 .
Ondřej Karel Sobotka
11
113
10,27
5 .
Robert Pelech Bezděčín
3
33
11,00
6 .
Pavol Mlynarčík Libošovice
16
218
13,63
7 .
Vít Flieger Úsobí
11
151
13,73
8 .
Jaroslav Šáša Cerekvice
17
247
14,53
9 .
Pavel Babka Hradec Králové
14
205
14,64
10 .
Karel Zakouřil Sobotka
8
121
15,13
11 .
Miroslav Louda Sobotka
11
173
15,73
12 .
Tomáš Bernard Dolní Bousov
3
48
16,00
13 .
Jan Kverek Dolní Bousov
21
343
16,33
14 .
Stanislava Vaňková Mladá Boleslav
18
297
16,50
15 .
Štěpánka Šonová Libáň
3
50
16,67
16 .
Michaela Šrajlová Mladá Boleslav
2
34
17,00
17 .
Robert Valenta Trnávka
8
137
17,13
18 .
Tomáš Tichý Nová Paka
5
86
17,20
19 .
Radmila Vaňková Kladno
10
176
17,60
20 .
Luděk Černík Jičín
6
106
17,67
21 .
Jiří Kavalír Sobotka
11
202
18,36
22 .
Petra Šindelářová Kdanice
9
170
18,89
23 .
Olivie Kočová Bezděčín
3
57
19,00
24 .
Natálie Sýkorová Mladá Boleslav
2
38
19,00
25 .
Jan Orlt Milčeves
5
96
19,20
26 .
Daniel Kolner Kdanice
9
173
19,22
27 .
Robert st. Valenta Trnávka
4
77
19,25
28 .
Pavel Hart Hořice
10
196
19,60
29 .
Kateřina Vaňková Mladá Boleslav
17
337
19,82
30 .
Milan Melichar Nová Telib
2
40
20,00
31 .
Martin Suchomel Mladá Boleslav
2
41
20,50
32 .
Josef Křepela Domousnice
5
103
20,60
33 .
Edita Kvapilová Milčeves
3
63
21,00
34 .
Iveta Kverková Dolní Bousov
20
422
21,10
35 .
Lucie Plchová Mladá Boleslav
8
169
21,13
36 .
Josef Čečil Mladá Boleslav
9
191
21,22
37 .
Miroslav ml. Vaněk Libošovice
9
192
21,33
38 .
Jakub Prkno Mladá Boleslav
3
65
21,67
39 .
Jana Pšeničková Mladá Boleslav
4
90
22,50
40 .
David Rejman Sobotka
4
96
24,00
41 .
Anna Vorlíčková Sobotka
4
98
24,50
42 .
Tomáš Purtík Nová Paka
5
123
24,60
43 .
Jana Johnová Mladá Boleslav
5
124
24,80
44 .
Adéla Bernardová Dolní Bousov
3
76
25,33
45 .
Jan Šimák Mladá Boleslav
6
153
25,50
46 .
Pavel Brádle Liberec
11
284
25,82
47 .
Jaromír Macháček Cerekvice
7
181
25,86
48 .
Adéla Kavalírová Sobotka
2
52
26,00
49 .
František Güttl Mladá Boleslav
2
52
26,00
50 .
Tomáš Klouda Mladá Boleslav
9
243
27,00
51 .
Libor Bernard Dolní Bousov
4
110
27,50
52 .
Karel Vocásek Mladá Boleslav
8
221
27,63
53 .
Luboš Hašlar Bechov
5
140
28,00
54 .
Lukáš Vaniovský Kosmonosy
2
56
28,00
55 .
David Vorlíček Sobotka
2
57
28,50
56 .
Eva Fliegerová Úsobí
9
261
29,00
57 .
Jana Ďurfinová Hrdlořezy
2
58
29,00
58 .
Jiří Kozák Libošovice
2
60
30,00
59 .
Václav Šulc Mladá Boleslav
11
331
30,09
60 .
Petr Koucký Mladá Boleslav
5
151
30,20
61 .
Karel Hladký Miletín
3
91
30,33
62 .
Kamil Jiránek Liberec
2
62
31,00
63 .
Jiří Samler Sobotka
6
188
31,33
64 .
Anna Blaškovičová Liberec
5
159
31,80
65 .
Vlasta Kverková Dolní Bousov
4
128
32,00
66 .
Jana Špringlová Mladá Boleslav
2
64
32,00
67 .
Anna Levá Milčeves
2
65
32,50
68 .
Jakub Kvapil Milčeves
2
65
32,50
69 .
Karel Čáp Sobotka
2
66
33,00
70 .
Marian Kotalík Libáň
4
134
33,50
71 .
Kamil Kamenský Liberec
2
69
34,50
72 .
Taťána Kašparová Mladá Boleslav
2
70
35,00
73 .
Jakub Güttl Mladá Boleslav
2
71
35,50
74 .
Lenka Prknová Mladá Boleslav
2
72
36,00
75 .
Kateřina Bílková Milčeves
2
74
37,00
75 .
Jan Novotný Nechanice
2
77
38,50
76 .
Božena Střevíčková Sychrov
2
78
39,00
77 .
Anna Koucká Mladá Boleslav
3
119
39,67
78 .
Kristýna Hradecká Židněves
2
84
42,00
79 .
Jana Zítková Mladá Boleslav
2
85
42,50
80 .
Petra Hradecká Mladá Boleslav
2
90
45,00
81 .
Jindřich Rejman Mladějov
2
94
47,00